Fun

Gent Zenelaj i zhgënjyer: Kam gjithë jetën që kërkoj të bëhem...

0
Aktori Gentian Zenelaj së fundmi ka publikuar në Instagram një foto të aktorit Russel Crow, ku ka vënë në pah ...

Mora për njohje …telefonata që habiti Aldon kur mëson kush ishte...

0
Drejtuesi i emisionit të mëngjesit në Tv Klan, Aldo, ka pritur telefonatat e qytetarëve që kërkojnë njohje përmes emisionit të tij, por ...

U larguan pak orë nga shtëpia, kur kthehen gjithçka ishte katastrofë...

0
Orina Huta dhe Tyrjan Hysko janë nder çiftet e dashura të ekranit. Ata janë aktivë ne rrjetet sociale dhe së fundmi ka...

Zbulohet e “vërteta” e përplasjes me turistët spanjollë dhe pronarit të...

0
Plas gallata ne rrjet, Olsi Bylyku imiton Mihalin Shikoni videon dhe shpernajeni me miqte tuaj spanjoll. Kjo eshte Shqipëria,...

‘Po iu erdha aty ua shqyej gojën’ Rezart Veleshnja imiton Braçen...

0
Pas përfundimit të një sezoni të suksesshëm me “Portokalli”, aktorët e trupës duket se kanë nisur pushimet e verës.

Pasagjerja publikon foton, tërbohet interneti. Ja çfarë fshihet pas saj

0
Një pasagjere që po udhëtonte me aeroplanin e aviokompanisë EasyJet ka postuar në internet një fotografi paksa të pazakontë, ku shihet një...

Po flinin si qingja, momenti kur fermerët zgjohen nga një vizitor...

0
Në një video të ngarkuar nga ‘Daily Mail Video’ në llogarinë e tyre zyrtare në ‘Facebook’, ariu mund të shihet duke iu...

“Au iu”/ Dëgjon zhurma te shtëpia komshiut, e moshuara merr thikën...

0
Një djalë i cili jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kishte një shtëpi në Tiranë, në zonën e ish...