Fun

Barcaleta e Ditës: Një vajze i kishin ardhur tre propozime dhe...

0
Një vajze i kishin ardhur tre propozime dhe nuk dinte me cilin prej djemve të martohej. Si përfundim, vendosi t’i vinte në provë, për...

Fenomene natyrore apo …? “Enver Hoxha” shfaqet në malin e Gurrës...

0
Pamje të rralla janë filmuar në malet e Matit. Më saktësisht bëhet fjalë për malin e Gurrës, ku është...

Do shkriheni së qeshuri! Kjo është “dashnorja” e re e Edi...

0
Ish-kryeministri Berisha ka risjellë një histori rozë të Ramës, me një punonjëse të Ambasadës greke në Tiranë, e cila është e njohur...

Mora për njohje …telefonata që habiti Aldon kur mëson kush ishte...

0
Drejtuesi i emisionit të mëngjesit në Tv Klan, Aldo, ka pritur telefonatat e qytetarëve që kërkojnë njohje përmes emisionit të tij, por ...

Barcaleta e ditës: Aksidenti dhe sekreti i fytyrës së gruas…

0
Një çift i martuar u përfshinë në një aksident të tmerrshëm si pasojë e të cilit fytyra e gruas ishte djegur rëndë. Mjeku i tha...

Konkurenti nuk duron dot. Plas keq mes tij dhe Renatos (Video)

0
Një nga konkurrentet nuk e ka duruar dot ngritjen e zërit të Renatos gjatë emisionit "Hell's kitchen" dhe është bërë më nerva....

I ndërtuan shtëpi të re, shqiptari i pakënaqur: Dua katin e...

0
Themeluesi i organizatës së bamirësisë ‘Fundjavë ndryshe’, Arbër Hajdari, tregoi për punën e palodhur dhe misionin e tij për të ndihmuar njerëzit në nevojë. I...

‘A të qaj 5 minuta?’, Kimikati imiton vogëlushen që po çmend...

0
Një video me një vajze të vogël po çmend rrjetin prej 2 ditësh. Ajo quhet Rea dhe në video shfaqet duke...