Jeto Shendetshem

Lira Gjika prindërve shqiptarë: ” Kjo që bëni me fëmijët tuaj...

0
Pediatria dhe psikologia e njohur Lira Gjika, me anë të një postimi , është ndalur te një prej situatave që ndodhin rëndom...

Recetë e shijshme verore: Patellxhanë me djath dhe majdanoz

0
Recete tepër e shijshme e stines. Shikoni videon e recetes dhe tregoni pershtypjet tuaja ne komente Ju befte mire

Prindër, nëse doni që fëmijët tuaj të mos jenë të pa...

0
Emma e konsideron këtë një gabim të madh. Fëmija juaj nuk duhet t’ju urdhërojë. Duhet t’i lini të qajnë nëse duan dhe...

Temperaturat arrijnë kulmin, ja 10 këshilla si t’i përballoni me sukses

0
Temperaturat e larta që mbretërojnë në sezonin e verës ndikojnë negativisht në organizmin e njeriut sidomos te të moshuarit.

Me nxehtin erdhën edhe mushkonjat! Ja si të shpëtoni prej tyre...

0
Me ardhjen e stines se verës mushkonjat po bëhen një problem i madh përgjithësisht ndërkohë që kthehen në një rrezik për ata...

Si të gatuani specat e mbushur më të shijshëm. Te lepini...

0
Specat janë një ndër perimet më të shëndetshme. Ju mund t’i gatuani specat në shumë mënyra, por tava me speca të mbushura...

Mos blini hudhra nëpër dyqane apo markete, shihni çfarë është zbuluar

0
Një komunikim tepër i rëndësishëm për të gjithë konsmatorët sepse nuk janë të vetëdijshëm për atë që blejnë në supermarket. Në...

Këshilla të rëndësishme për kujdesin e lules më të brishtë, orkidesë;...

0
Orkidea është një lule e brishtë e cila pa kujdesin e duhur mund të vyshket shumë shpejt. Nëse së fundmi keni marrë...