Home Blog

A duhet ti lani çarçafët pasi të kryeni marrëdhënie? Flet gjinekologia,...

Shanset janë të mëdha që shumë nga ju të mos i lani çarçafët menjëherë pasi të kryeni marrëdhënie .

VIDEO/ Fenomeni që po habit botën

Një fenomen i rrallë natyror në shtetin amerikan të Maines po mahnit njerëzit anekënd botës. Një sasi gjigante akulli...

Pas ndarjes nga bashkëshorti, Arbana merr lajmin që i prish ditën…

Prezantuesja e njohur e Top Channel, Arbana Osmani nuk po kalon një periudhë të mirë. Përveç problemeve në jetën familjare ku flitet...

“Nuk e mbushim asnjëherë barkun”, marrin fund vuajtjet e familjes Harizi...

Më në fund shpresë për familjen Harizi në Kamëz. Kushtet tepër të vështira ku jetonin dhe vështirësitë ekonomike, bënë që Klajdi, një...

Motra merr në mbrojtje Taulant Ballën për vjedhjen e doktoraturës por...

Motra e deputetit Taulant Balla ka reaguar ndaj sulmeve në drejtim të vëllait lidhur me plagjiaturën e doktoraturës. Ajo ka postuar dëftesën...

Gjyshja humbi unazën e saj të martesës në kopshtin e familjes....

Herën e parë që Meri Grams e kuptoi se unaza e saj e martesës ishte zhdukur, e dinte se ajo duhet ta...

Për ata që merren me thashetheme: Historia me gomarin për t’ua...

“Unë nuk pendohem për njerëzit që kam humbur me kalimin e kohës, por më vjen keq për kohën që kam humbur me...

Emisioni “Dua të bëj të lumtur’ mund të mbyllet! Një...

Autoriteti i Medias Audiovizive (AMA) pas reagimit masiv në rrjetet sociale por edhe nga reagimi i 36 organizatave të cilat punojnë për...
20,498FansLike
26FollowersFollow
2FollowersFollow
4FollowersFollow
333SubscribersSubscribe
EUR - Euro Member Countries
USD
0.8793
GBP
1.1328
CHF
0.8830
Tiranë
overcast clouds
10 ° C
10 °
10 °
81 %
3.1kmh
90 %
Sat
11 °
Sun
7 °
Mon
8 °
Tue
5 °
Wed
5 °