Ambasada italiane ne Tirane ben njoftimin e rendesishem. Ndryshon procedura per..

0
Ambasada italiane ne Tirana ka njoftuar qytetaret rreth Sistemit te ri te rezervimit te takimeve On Line “Prenot@mi” Duke...

Aktori peson transformimn e pabesueshem: Protagonisti i “Mumja” rishfaqet në publik...

0
Eshtë zhdukur nga bota e kinemasë se Hollywoodit për vite me radhë Brendan Fraser, i famshëm mbi të gjitha për rolin e...

Prapë? Akoma do zgjasë? Skënder Brataj na paralajmëron: Nuk ka mbaruar...

0
Shefi i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, ka komentuar situatën pandemike në vendin tonë gjatë një interviste televizive. Ai shprehet,...

Kreu i Kadastrës sfidon te rinjte: Ju pres nesër te zyra...

0
Kreu i Kadastrës, Artan Lame i ftuar në rubrikën ”Opinion” në News24 ka zbuluar nevojën emergjente që ka institucioni që ai drejton...

Vjen lajm i mrekullueshem nga Schumacher pas 6 vitesh ndodh mrekullia

0
Pas 6 vitesh në koma, Schumacher ‘zgjohet’ dhe takon bashkëshorten e tij! Të gjitha paratë, mundimi dhe përkushtimi i...

U kthye në simbol gjatë pandemisë/ Kryeinfermierja e Infektivit largohet në...

0
Kryeinfermierja e spitalit Infektiv, Ana Luca, e cila u kthye në një simbol të bluzave të bardha gjatë muajve të vështirë të...

Ngriti ne kembe te gjithe Italine. Gjendet pas dy ditësh shëndoshë...

0
Një ngjarje e cila konsiderohet si mrekulli ka ndodhur në Itali, ku një fëmijë vetëm 2- vjeç është gjetur shëndoshë e mirë...

Parlamenti e shkarkoi/ Ilir Meta mendjen dyst: Shikoni cfare ben ai...

0
Ditët e nxehta të qershorit, Presidenti i Republikës Ilir Meta ka vendosur t’i kalojë në bregdet, larg zhurmës politike të Tiranës.