Shokuese

Pamje të frikshme, ja çfarë mbeti pas breshërit gjigant në Rumani

0
Moti me shi ka përfshirë pjesë të mëdha të rajonit tonë, ndërsa reshje të forta breshëri kanë rënë gjatë dy ditëve...

I riu nga Korça shkon për peshkim, ngel pa fjalë kur...

0
Një dit ëe pazakontë ka qenë kjo për një të ri nga fshati Dvoran i Korçës. Ai ka dërguar...

Dy shqiptarë në Londër ‘kapin’ grabitësit e argjendarisë (VIDEO)

0
Një çift shqiptarësh nga Kosova me banim në Londër, u bënë dëshmitar të një grabitje bizhuterish në një nga lagjet e...

‘’Nuk flemë në shtëpi, rrimë aty tek lopa’’, ky është fshati...

0
Banorët e fshatit Bishan në Vlorë jetojnë ne hall te madh. Prej disa muajsh pothuajse të gjitha shtëpitë e këtij fshati kanë...

Nuk i pagoi për punën që bënë për disa ditë me...

0
Në Shqipëri ndodhin rëndom historitë ku punëtorët punojnë për ditë me radhë në një vend pune të caktuar dhe në fund pronari...

E pazakontë, kapin pëllumbin tek dera e bur gut, nuk do...

0
Një aparat celular është tentuar të futet në bu.rgun e Lezhës në një mënyrë jo të zakonshme. Mësohet se...

Avioni futet mes dy tornadove, frikë në bord (Video)

0
Duket pothuajse si një skenë nga një film, por është e gjitha e vërtetë. Një avion pasagjerësh gjen veten duke udhëtuar midis...

Avioni nxjerr tym në ajër. Bën ulje të detyruar në Rinas...

0
Pasagjeret që udhëtonin me avionin e “Blu Panorama” nga Rinasi për në Ankona kanë përjetuar momente frike. Situata e...