Histori Shqiptare

Plas keq në emision, Arditi nuk e mban dot, “Do ta...

0
Alketa ka ardhur nga Greqia në emisionin “Shihemi në Gjyq” ku kërkon drejtësi për vëllain e saj, i cili vuan dënimin...

U dëbua nga familja, i riu shokon: Po arrita 30 vjeç...

0
I riu Xhetan Koka ka rrëfyer në emisionin “Historia ime”, marrëdhënien e tij problematike me babain. Shkak...

Kampioni i boksit preket në studio: Me dhanë 14 mije leke...

0
Në muajin tetor të këtij viti, në Shkodër u organizua kampionati kombëtar i boksit. Vlonjati Klevis Çelaj,...

Morën kredi në bankë për të bërë fëmijë, Zoti i dha...

0
Kjo është historia emocionuese e ciftit Enver dhe Etleva Zinës. Ata janë të martuar prej 15 vitesh, por vetëm së fundmi janë...

“Babai na braktisi kur ishin të vegjël, vëllai punonte gjithë ditën...

0
Historia e djeshme në rubrikën “ Ka një mesazh për ty” në “E Diela Shqiptare” në Tv Klan, solli në fokus...

Djali pa nënën në ëndërr dhe kërkon të përmbushë amanetin e...

0
Një histori e prekëse ishte ajo e ditës së djeshme në rubrikën “Ka një mesazh për ty” të emisionit “E Diela...

Gjeti një biçikletë në koshat e mbeturinave, drejtësia dënon lypësin për...

0
Agim Reka është një i pastrehë që e siguron bukën e gojës duke gërmuar në koshat e plehrave u arestua si hajdut...

Vëllai akuzon motrën në emision: Për fajin tënd më iku gruaja

0
Në rubrikën e djeshme në “Shihemi në gjyq”, vëllai kishte sjellë motrën e tij duke e akuzuar se ajo është shkaktare...