Personazh

“Më ofruan mijëra dollarë për te bere fëmijë”, ish konkurenti i...

0
Ish konkurenti i Perputhen, Rinian Leka ishte i ftuar në emisionin "Glamour Zone" ku për herë të parë, zbuloi detaje të ndryshme...

“Gjithca ishte per show..” 3 muaj pas ‘Love Story’-t, çfarë ka...

0
3 muaj më parë përfundoi spektakli "Love Story", ku protagonisti kryesor, Saimiri zgjodhi Meri Murrizin si partneren e tij, duke i shprehur...

Këngëtari shqiptar bëhet babai i një djali, ja kush është gruaja...

0
Landi Hysi i “West Side Family”, është bërë baba për herë të parë. Lajmin e bukur e ka dhënë vetë këngëtari, i...

‘Në familjen time flasin te gjithe shqip’, Aktori i njohur flet...

0
Aktori i njohur i serialeve turke Can Yaman vitin e shkuar deklaroi se është me prejardhje shqiptare. Lidhur me këtë lajm...

E ofe ndoi rëndë për origjinën, Ermal Meta i kthehet keq...

0
Ermal Meta ka reaguar së fundmi nëpërmjet një postimi në “Twitter” përsa i përket grumbullimit të tifozëve të Interit, skuadra e tyre...

Një nga biznesmenët më të suksesshëm në Shqipëri, Agron Shehaj tregon...

0
Biznesmeni Agron Shehaj është një nga më të suksesshmit në Shqipëri, por i është futur edhe në rrugës se politikës, pasi në...

E nisi nga zero, sot shqiptari renditet mes biznesmenëve më të...

0
Historia e shqiptarit Amarildo Sterkaj është një histori suksesi dhe frymëzimi. Djali nga Shkodra ka mbi 10 vite që drejton biznesin e...

‘Pse nuk të pëlqen të martohesh?’, djaloshi vë në siklet Spartak...

0
Avokati i njohur Spartak Ngjela ishte mbrëmjen e sotme i ftuar në 'Në kurthin e Piter Panit'. Vogëlushët i bënë pyetje nga...