Monday, January 25, 2021

News

Urdheri i ri i Joe Biden “mbërrin” në Shqipëri, Aeroporti i...

0
Joe Biden vetëm një ditë pasi mori detyrën si President i SHBA, urdhëroi që të gjithë pasagjerët që do të hyjnë në...

I iku policisë në mënyrë spektakolare, Fjolla Morinës i ndodh e...

0
Ndërsa ndodhej në arrest shtëpie, Fjolla Morina në mënyrë spektakolare arriti që t’ia mbathte dhe t’i arratisej policisë. Por...

“Ishim me shpejtësi, makina del nga rruga dhe..”, zbulohet aksidenti ku...

0
Në emisionin "Fol me mua", Presidentja e Federatës së Motoçiklizmit Julinda Dhame tregoi një nga momentet e vështira , ku së bashku...

Itali/ Perplasje mes rajoneve dhe qeverise. Nga sot kjo eshte NDARJA...

0
Ka shumë polemika midis rajoneve dhe qeverisë, kritika nga kategori të ndryshme tregtare. Italia me ngjyra, në mënyrë që të përpiqet të...

Mafia italiane në Tiranë?! Zbardhen te tjera përgjime, leje për pallate...

0
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=3YmRVKipq3g&w=830&h=466] [youtube https://www.youtube.com/watch?v=sHVcLgDYgKQ&w=830&h=466]

U infektua me koronavirus, ndahet nga jeta prezantuesi i njohur

0
Është ndarë nga jeta prezantuesi i famshëm dhe shumë i dashur për publikun, Larry king. Ai është shuar në moshën 87 vjecare...

A ju kujtohen cifti Ornella Muti dhe Francesco Nuti? Kane kaluar...

0
Ornella Muti kujtohet nga shqiptarët e viteve ‘80-‘90, por edhe më pas, për filmat shumë të dashur në krahë të Adriano Celentanos...

Diçka lëvizte, gruaja shtanget nga ajo qe zbulon në papafingon e...

0
Ajo shihte që objektet i zhvendoseshin në mënyrë misterioze në shtëpi. Nëna e re ka zbuluar një të huaj...