News

Shifrat/ Jooo, kjo do të ishte katastrofë, instituti amerikan parashikon lajme...

0
Në Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë vërtet shumë pesimistë në lidhje me ecurinë e koronavirusit nëpër botë, por lajme jo te...

Trishtim pa masë. Manastirliu del me lot në sy, jep lajmin...

0
Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka dalë me një reagim prekës ndaj mjekut që humbi jetën si shkak i koronavirusit

Mosrespektimi i masave,Veliu i prere: Jo vetëm gjoba, shkelësit e rregullave...

0
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka deklaruar se janë dyfishuar grupet e inspektimit në zonat bregdetare për zbatimin e...

Të gjithë ju që keni një llogari bankare duhet të bëni...

0
Deri në fund të muajit korrik 2020 të gjithë shqiptarët, rezidentë ose jo ne Shqiperi, të cilët kanë një llogari bankare brenda...

‘Te pa fytyrët që fshihen në profile fallco’ Shefi i Urgjences...

0
Doktori i njohur Skënder Brataj, një prej mjekëve të prekur me Covid-19 në vendin tonë, tashmë i shëruar, ka reaguar me tone...

Një tjetër humbje e madhe/ Mjeku i njohur humb betejen me...

0
Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar diten e sotme ndarjen nga jeta të dr. Hysni Shkjaut, i cili nuk e fitoi dot betejën...

Shira, vranësira por shumë vapë: Meteorologu zbulon surprizat për javën e...

0
Metereologu Hakil Osmani ka treguar se fillimi i javës së dytë të Korrikut do të nisë me vranësira dhe kthjellime të pakta....

Studimi/ Vendi i preferuar i shqiptarëve rezulton më i rrezikshmi për...

0
Me heqjen e masave nga qeveria, është ulur ndjeshëm sensibilizimi i qytetarëve për të zbatuar masat anti-covid, pavarësisht rritjes së lartë të...