News

Habit Skënder Brataj, tregon çfarë i ndodhi me nje qytetar: Më...

0
Shefi i Urgjencës Skënder Brataj ka treguar me anë të një postimi në rrjetet sociale atë që i ka ndodhur që në...

“Nuk më bëjnë tamponin,” denoncimi i 29 vjecares: Kam dy javë...

0
Një 29-vjeçare, e cila kërkoi të mos identifikohet ka rrëfyer se ka rreth dy javë që pret epidemiologët për marrjen e tamponit,...

Fet Meteorologu: Ja cfare na pret ne ditet ne vijim

0
Meteorogolu Akil Osmani nga Meteoalb ka treguar si do jetë moti për sot dhe gjatë ditëve në vijim. “Vranësirat...

‘Çmenden’ çmimet në Jug te vendit, shikoni faturat stratosferike për një...

0
Sezoni turistik tashme ka nisur, por duket që faturat nuk janë aq të lira sa mund t’i mendoni. Ish-kryeministri Berisha ka ndarë...

Ndodh çudia/ 22-vjeçarja me COVID shokon Policinë, i shkojnë për kontroll...

0
Policia e Lushnjes ka proceduar penalisht shtetasen M.H. 22-vjeç e cila ishte e infektuar me COVID-19 dhe nuk zbatoi rregullin duke qëndruar...

Evis Mula “shokon” me deklaratën e forte per Arbana Osmanin, zbulon...

0
Evis Mula ka qenë e ftuar në emisionin “Wake up”, prej nga ka lëshuar një deklaratë të fortë për moderatoren Arbana Osmanin.

Situate alermante ne vend, koronavirusi nuk ndalet, vetem 37 raste ne...

0
Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju informon për situatën epidemiologjike në vend ku vijon të ketë raste të reja por edhe...

Mjeku i njohur i nxjerr te palarat Qeverise Rama për situatën...

0
idhur me situatën e rënduar me te prekurit me koronavirus, mjeku i njohur urolog Artan Koni ka lëshuar kritika në drejtim të...