Quize dhe Teste

Home Quize dhe Teste

Cili katror duhet të jetë në vend të pikëpyetjes?

Shpesh herë bëjmë teste apo lojëra të ndryshme mes miqve për t parë mprehtësinë e syve apo të mendjes. Po ju...

Cili dash është ndryshe nga të tjerët dhe pse? Vetëm 9%...

Nje nga kuicet virale qe po ndodh ne faqet e internetit eshte kjo foto me 8 desh.Ne kete foto tre deshe kane...

Test shikimi. Nese e gjeni shkronjen C brenda 1 minute ju...

Ky eshte nje nga testet virale qe po ndodh këto ditë ne facebook.Ne kete foto eshte e fshehur shkronja C dhe qe...

Sheh gruan plakë apo vajzën e re? “Piktura e moshës” që...

Sipas studiuesve, grupmosha juaj mund të përcaktohet nga mënyra se si e interpreton këtë imazh, që në herën e parë: Po sheh gruan...

Test:E gjeni dot cili nga këta 4 fëmijë është vajzë?

Të gjeni gjininë e një fëmije vetëm duke shikuar fytyrën e tyre mund të jetë një gjë e ndërlikuar. Shkencëtarët tregojnë se...

Nese gjeni sa persona jane ne foto brenda 5 sekondave, jeni...

Nese jeni ne gjendje të gjeni sa persona jane ne foto per 5 sekonda, ju jeni me te vertete nje njeri inteligjente.

Nëse e gjeni gruan në foto për 5 sekonda, inteligjenca juaj...

Testoni sytë tuaj me veprën e artit të realizuar nga artisti gjerman Jorg Dustervald, i cili është i specializuar në këtë lloj...

Shihni zog në këtë fotografi? E keni gabim

Më shumë se 90% e personave që shikojnë këtë fotografi nuk kanë dyshime, kafsha e fiksuar është një zog. Por fatkeqësisht, që të gjithë gabohen...
28,109FansLike
27FollowersFollow
45FollowersFollow
5FollowersFollow
408SubscribersSubscribe
EUR - Euro Member Countries
USD
0.8919
GBP
1.1355
CHF
0.8897
Tiranë
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
93 %
1kmh
75 %
Mon
21 °
Tue
21 °
Wed
20 °
Thu
20 °
Fri
19 °