Showbiz

“Kush është ky?” Rudina Dembacaj flet për herë të parë për...

0
Rudina Dembacaj ka folur shumë dhe hapur për babain e vajzës së saj, ish-bashkëshortin Aleks, që tashmë është kthyer edhe ai në...

‘Me vinte turp se ..’ Rudina tregon per njohjen me...

0
Lidhja me Mark Frrokun dhe detajet për aktoren e humorit Rudina Dembacaj bën shumë interes për publikun këto kohë dhe moderatorja nuk...

Lajmi i embel: Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të bëhen...

0
Nje lajm i bukur nga bota e showbizit: Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të bëhen se shpejti prindër. Dyshja e dashur...

“Ani more nuse”/ Mark Frroku dhe Rudina ia marrin valles ne...

0
Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku që zyrtarizuan marrëdhënien e tyre pak kohë më parë, duket se nuk fshihet më.

Arbana dhe Xhemi pozojnë së bashku me femijet e tyre

0
Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu prej vitesh janë mikesha shumë të ngushta dhe kudo i shohim bashkë. Në setin fotografik që...

Harry dhe Meghan drejt divorcit? Mesohet e vërteta rreth ciftit

0
Prej disa kohesh, perflitet se Harry dhe Meghan Markle janë në krizë dhe mund të ndahen. Shkak i kesaj...

“Të gjithë kanë faje” Romeo Veshaj flet për herë të parë...

0
Ndarja mes Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqit eshte perfolur shume ne mediat online, por deri tani asgjë nuk ishte konfirmuar...

Zbulohet arsyeja pazakonte pse Klea dhe Elgiti u martuan larg miqve...

0
PAra disa ditesh Klea Huta dhe Elgit Doda njoftuan se ishin martuar, në Marok, larg miqve dhe publikut. ...