HIstori mbreselenese

Shokë fëmijërie, pas shumë vitesh në Amerikë, lidhen sërisht falë rrjeteve...

0
U njohën qysh në fëmijëri, dhe që nga atëherë thonë se u lindi simpatia për njëri-tjetrin. Kështu Marigona Berisha,...

Gruaja shkon për të shitur unazën, veprimi i shitësit ka mahnitur...

0
Kjo ngjarje mund të jetë një provë se në botë ekzistojnë shumë njerëz të mirë. Një grua në Dallas...

I birësoi vajzën, momenti prekës mes dy nënave në emisionin e...

0
Një histori tronditëse, e para që vjen në vjen në studion e “Ka Një Mesazh Për Ty” është zonja Xhemile 64...

Prekëse/ Vajza 2 vjeçare i lan vet rrobat, pasi nëna e...

0
Një nënë e re e paralizuar, duket se nuk lodhet shumë në punët e shtëpisë, pasi vajza e saj vetëm 2 vjeç,...

Vajza e la sepse ishte i varfër, pas 10 vitesh u...

0
Ky tregim flet për një djalosh të varfër i cili ishte dashuruar me një vajzë të pasur. Një ditë,...

U jep për të ngrënë 3 fëmijëve varfër, por njëri prej...

0
Një burrë kishte vendosur tu jepte të hanin një vakt 3 fëmijëve të zbathur në rrugë. Pasi porositi ushqimin, burri thirri fëmijët...

U maskua si fermer dhe kërkoi një gotë ujë në restorantin...

0
Një shprehje thotë: “mos gjykoni një libër nga kapaku i tij”, që do të thotë pamja e jashtme e njerëzve mund të...

Gjesti që i preku të gjithë/ Gruaja kapet duke vje dhur,...

0
Tre policë kanë marrë së fundmi vëmendjen e të gjithë rrjetit dhe mediave pas gjestit human që bënë për një grua. Një...