Parashikimi i Motit

Moti sot dhe neser, ne Shqiperi, Kosove dhe Rajon. Parashikimi i motit per 3 dite, 5 dite dhe 10 dite. Tabela e motit per qytetet kryesore te Shqiperise per te gjithe javen. Parashikimi per fundjaven
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe