Donaldi i propozon per martesë Borës gjatë premierës së filmit (Video)

246
0

Aktori i humorit Donald Veshaj i ka propozuar per martesë moderatores Bora Zemani.

Aktori eshte ulur ne gjunje dhe i ka propozuar para te gjithe shikuesve ndersa moderatorja e emocionuar i ka thene Po, prezent ka qene edhe djali i Bores i cili e ka perqafuar mamane e tij te emocionuar.

Premiera e filmit “5 herë jo” u mbajt mbrëmjen e sotme në Cineplexx, TEG.

Kjo është premiera e filmit të parë të realizuar nga Bora Zemani dhe Donald Veshaj me regjisor Erion Bubullimën.