Fun

Home Fun

U fut në kuti për të surprizuar bashkëshorten live në emision:...

I ftuar sot në "Ka një mesazh për ty" tek "E diela shqiptare" ishte Luftari i cili tregoi historinë e tij të...

Bëri shaka me burrin në dasmë por ai bën reagimin e...

Në çdo dasmë ka momente gazmore midis dhëndrit dhe nuses. Por shakaja e një nuseje në Azinë Qendrore ka përfunduar për keq.

“Çfarë kemi ne katundarët që na pëlqen kaq shumë publiku?”

Aktori i humorit, Bes Kallaku, ishte i ftuar mbrëmjen e kësaj të hëne “Në Kurthin e Piter Pan”, ku nuk u shpëtoi...

VIDEO/ Befasojnë në gjyq të arrestuarit e protestës, përshëndetje ‘speciale’ për...

Në nisje të seancës për 19 të arrestuarit nga protesta e 16 shkurtit përpara Kryeministrisë, brenda xhamit, teksa ishin ne pritje...

Fëmija nuk pushonte së qari, por shihni si qetëson vëllai i...

Një djalë i vogël u nis me iniciativën e mirë për të qetësuar vëllain e tij akoma më të vogël, por nuk...

Njihuni me batutat epike nga filmat e vjetër shqiptarë që i...

Me siguri gjatë ditës tuaj përdorni herë pas here batuta e shprehje nga filmat e vjetër shqiptarë që i kanë shkrirë...

Vetë-gjyqësi popullore/ Formohen “Grupe speciale” në Tiranë, do hedhin politikanët në...

E alarmuar nga kryeministri Rama, në zbatim të detyrës për sigurinë e funksionarëve të lartë të shtetit e politikës, policia ka hedhur...

E pa degjuar! 27 vjeçari do të padisë prindërit se e...

Një i ri 27-vjeçar ka në plan të padisë prindërit e tij, sepse nuk kanë kërkuar mendimin e tij për ta sjellë...
28,109FansLike
27FollowersFollow
45FollowersFollow
5FollowersFollow
408SubscribersSubscribe
EUR - Euro Member Countries
USD
0.8919
GBP
1.1355
CHF
0.8897
Tiranë
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
93 %
1kmh
75 %
Mon
21 °
Tue
21 °
Wed
20 °
Thu
20 °
Fri
19 °