Fun

Instaloi kamera për të kapur hajdutët, nuk u besoi syve çfarë...

0
Humbnin gjërat rreth shtëpisë që nuk kishin ndonjë vlerë, çfarë lloj hajduti do të humbte kohën duke i vjedhur ato? “Ne jetojmë në një apartament...

Princeshë Qajar, simboli i bukurisë, 13 meshkuj vranë vetën, vetëm se...

0
Bukuria është një gjë që çdo grua do të donte ta kishte, dhe të qënurit në qendër të vëmendjes i ka bërë njerëzit të...

Njihuni me batutat epike nga filmat e vjetër shqiptarë që i...

0
Me siguri gjatë ditës tuaj përdorni herë pas here batuta e shprehje nga filmat e vjetër shqiptarë që i kanë shkrirë...

“Gogoli”, vajza e vogël i sulet Ramës nga ekrani i televizorit,...

0
Ish-kryeministri Sali Berisha, ka vijuar me sulmet ndaj kryeministrit të vendit Edi Rama. Me anë të një postimi në...

Porositi makiato me pak qumësht të ftohtë, ajo që i solli...

0
E kujt nuk i ka ndodhur që të bëhet pjesë e skenave të papara në lokale? Një vajzë ditën e sotme në Llogara është shkrirë...

Korçari që u bë “hit” në rrjet: E nisa nga zero,...

0
Ai postoi një foto në profilin e tij në Facebook si një shaka e vogël, por që tashmë ka marrë përmasa më...

Gjuetari rrihet keq nga kanguri, ia thyen nofullën

0
Një gjuetar kangurësh mori më shumë se ç’kërkoi, pasi kanguri luftoi dhe ia theu nofullën e tij. Joshua Hayden, 19 vjeç, po bënte gjueti afër...

Ishte duke raportuar live nga protesta, studenti puth gazetaren

0
Për të gjashtën ditë protesta e studentëve ka ngjallur interesin e mediave dhe kanë qënë të shumtë televizionet kombëtare që e kanë raportuar.