Stil jetese

Jam 40 vjec beqare. Ju lutem dua nje keshille. Dua dhe...

0
Jam 40 vjec beqare dhe ende nuk po e gjej dot mashkullin e jetes time. Dua dhe un te...

5 arsyet pse njerëzit nuk ndahen edhe kur nuk e duan...

0
Një marrëdhënie jo e lumtur është burim stresi dhe shqetësimi. Megjithatë për disa çifte është e vështirë të divorcohen dhe të vazhdojnë...

10 të fshehtat që nëna nuk ua ka thëne kurrë…

0
1) Ju e keni bere te bertase shume. Ajo bertiti kur kuptoi se ishte shtatzene. Ajo bertiti kur ju lindi. Ajo bertiti kur ju...

Pse ka kaq shumë vajza të zgjuara dhe tërheqëse ende beqare?

0
E keni menduar ndonjëherë pse shumë vajza të zgjuara dhe të mrekullueshme janë ende beqare? Ato janë me këmbë në tokë, të shoqërueshme dhe...

8 cilësitë e një gruaje të fortë që dallon nga të...

0
Gjatë gjithë luftës së çmendur dhe plagëve të jetës, disa gra janë “mbijetuese”. Ato ndahen nga turma. Gra të thjeshta me një buzëqeshje të zemrës....

Nëse i ke prindërit ende gjallë, mos humb kohë! Duhet ta...

0
Marrëdhënia midis prindërve dhe fëmijëve nuk është gjithmonë idilike. Sidomos kur rriteni dhe personalitetet tuaja bëhen të forta, të kuptuarit e zgjedhjeve dhe vendimeve...

Nuk duhen thënë Kurrë! Pesë gjëra që duhet t’i mbani Gjithmonë...

0
Nuk është e këshillueshme që të komunikosh detajet e jetës tek cilido – sepse ndonjëherë, një vesh që dëgjon shndërrohet në një gojë që...

Këto 10 çudira shqiptare i habisin të gjithë të huajt që...

0
Shqipëria vendi i çudirave dhe paradokseve të mëdha, por sa më shumë që po hapemi me botën aq më shumë pa mend po i...