Virale

Po bën xhiron e rrjetit/ I fejuari i propozon stjuardesës gjatë...

0
Një ngjarje tepër emocionuese ka ndodhur gjatë një udhëtimi me avion  nga Roma në Dubai. Stefano, një djalë italian vendosi t’i propozonte...

Macja dridhej gati duke u mbytur, qeni hidhet në ujë për...

0
Një qen që është hedhur në ujë për të shpëtuar një mace që po mbytej, është bërë virale në rrjetet sociale.

Kur juria kthehet dhe shikon djalin, nuk arrin dot të mbajë...

0
22-vjeçari Vernon Barnard jeton në Afrikën e Jugut dhe ëndërron të bëhet një këngëtar i famshëm. Gjithkush që e ka dëgjuar ka thënë se...

19-vjeçarja vdes nga përplasja e makinës, kjo eshte arsyeja pse miliona...

0
Ajo ishte si të gjitha vajzat e moshës së saj, veçse me një zemër të jashtëzakonshme. 19-vjeçarja amerikane Angelina Holloway, gjeti rrugës për në shtëpi...