Sunday, January 24, 2021

admin

11750 POSTS 2 COMMENTS

Mafia italiane në Tiranë?! Zbardhen te tjera përgjime, leje për pallate...

0
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=3YmRVKipq3g&w=830&h=466] [youtube https://www.youtube.com/watch?v=sHVcLgDYgKQ&w=830&h=466]

U infektua me koronavirus, ndahet nga jeta prezantuesi i njohur

0
Është ndarë nga jeta prezantuesi i famshëm dhe shumë i dashur për publikun, Larry king. Ai është shuar në moshën 87 vjecare...

A ju kujtohen cifti Ornella Muti dhe Francesco Nuti? Kane kaluar...

0
Ornella Muti kujtohet nga shqiptarët e viteve ‘80-‘90, por edhe më pas, për filmat shumë të dashur në krahë të Adriano Celentanos...

Diçka lëvizte, gruaja shtanget nga ajo qe zbulon në papafingon e...

0
Ajo shihte që objektet i zhvendoseshin në mënyrë misterioze në shtëpi. Nëna e re ka zbuluar një të huaj...

Keni humbur takimin ne Konsullate, ja cfare duhet te beni

0
Kam humbur takimin ne konsullate, po tani cfare duhet te bej? SHUMË QYTETARË 🇦🇱🇦🇱QË KANË PATUR TAKIM NË KONSULLATËN...

Vajzës sime në Amerikë

0
Në vendin tonë të bukur ka humbur krejt sensi i masës. Sensi i turpit. Sensi i cipës. Sensi i faqes. Çdo gjë...

Këto janë Bonus te INPS që mund të kërkohen me një...

0
Nga Bonusi i Foshnjës në kopshtin e fëmijëve, deri te Reddito di cittadinanza dhe Social Card: ofrohen përfitime të ndryshme për...

Gazetarja ia përplas në fytyrë Manastirliut: Në spital shkoj me 5...

0
E ftuar në Opinion, gazetarja Jonida Shehu ka rrëfyer një eksperiencë të familjarëve të saj në spital. Unë kam...