admin

19152 POSTS 2 COMMENTS

“Fëmijën e sollën me makinë nga larg, i kishte ndalur zemra...

0
Në sallën e operacionit nuk ka vend për të  humbur toruan. Bluzat e bardha ndodhen nën presionin e kohës, sekondave që bëjnë diferencën, marrjes...

Gjyshi i tij me të njëjtin emër vdiq pasi e përplasi...

0
Pasditen e së shtunës, banorët e Bërxullës u tronditën nga një aksident tragjik ku mbeti i vdekur 10-vjeçari Sherif Kabeta. I mituri ishte ulur duke...

Si ASNJËHERË më parë, euro poshtë e më poshtë, ja sa...

0
Sot, më 6 qershor 2023, dollari amerikan blihet me 100.1 lekë dhe shitet me 101.4 lekë. Euro blihet me 107.5 lekë dhe shitet 108.4 lekë. Paundi...

Fëmija 3 vjec gëlltit 10 lekëshin, shikoni si i bëhet nxjerrja...

0
Është realizuar me sukses në spitalin Hygeia një ndërhyrje e rrallë për nxjerrjen e monedhës metalike nga stomaku i një fëmije 3-vjeç. Fëmija 3 vjeçar...

O plehrë, skizofren…” Gruaja e sëmurë terrorizon banorët e pallatit, del...

0
Një zonjë, 73 vjeçe, është  kthyer në një shqetësim serioz për  banorët e një pallati në  lagjen “5 Maj”  të Tiranës. Sipas tyre dhe sipas videove të siguruara,...

Mbyti me qese nënën e tij në Përmet, 25 vjeçari para...

0
Albi Muhollari i cili dy ditë ma parë ka mbytur me qese nënën e tij, ka dalë këtë të hënë para Oficerëve të Policisë...

Rrini, hani e pini! Skema e përfitimeve ku paguhesh 1.600 paund...

0
Studiuesit britanikë nga organizata “Autonomy” kanë marrë përsipër të realizojnë një test me të ardhura të përfituara në formën e ndihmës nga shërbimet sociale...

Del parashikimi i motit për gjithë javën, ja cfarë pritet 5...

0
Sipas parashikimeve te SHMU, java që nisëm do të vijojë të jetë nën ndikim të kushteve atmosferike relativisht të paqëndrueshme. Ditët fillojnë me mot...

A do të bjerë shi gjatë javës? Lajda Porja zbulon surprizat...

0
Lajda Porja, meteorologe pranë Meteoalb tha për “Good Morning Albanians” se edhe këtë javë moti sipar parashikimeve te sinoptikaneve, pritet të vazhdojë të jetë po njësoj....

Sa do shkojë euro?/ Eksperti plas bombën: Ja çfarë presim tre...

0
Eksperti i ekonomisë Bujar Bendo ishte këtë të diel i ftuar në Euronews Albania për të folur rreth një problemi që tashmë po i...
0FansLike
60FollowersFollow
8FollowersFollow
430SubscribersSubscribe