admin

9820 POSTS 2 COMMENTS

“Më ndaluan dy vajza te reja, ja cfare me kerkuan”/ Pipero...

0
Në një intervistë për televizionin ABC News, mjeku i njohur Pëllumb Pipero tregoi se e ndaluan në rrugë dy vajza te reja,...

Njera këngëtare, tjetri politikan. A i njihni dot keto personazhe te...

0
E bërë nostalgjike për fëmijërinë, ajo është kthyer duke shfletuar albumet e saj te fotografive. Ajo ditën e sotme...

A do te kete nje tjeter vale në vjeshtë? Flasin mjekët

0
Zërat se në vjeshtë do të ketë një valë të dytë me koronavirus sa vijnë dhe shtohen. Për këtë folën edhe mjekët...

Hapja e kufirit/ Ambasada: Ja kush lejohet të kalojë, si veprohet...

0
Pas uljeve te rasteve me koronavirus, prej disa ditësh është mundësuar hapja e kufirit ndërmjet Shqipërisë dhe Greqisë. Hapja e kufirit është...

Tulipani shqiptar që kushtonte sa një shtëpi, përzgjidhet në listën e...

0
Në shekullin e 17 kur tulipanët transportoheshin në Holandë, ato kishin vlerën e një shtëpie. Tulipa Albanica, i cilësuar si lule endemike,...

Ambasada ben njoftimin e rëndësishëm per shqiptaret ne Greqi

0
Ambasada shqiptare në Greqi me ane te një njoftimi në facebook ka treguar datat dhe oraret për aplikimin dhe tërheqjen e dokumenteve,...

Rama: Java e fundit e kufizimeve, gjithçka kthehet ne normalitet përveç...

0
Në komunikim online kryeministri tha se rreziku i virusit është real dhe mund të bëhet vrastar. AI tha se kjo ishte java...

Lajm i mirë: Nje tjeter shtet i rëndësishëm njeh patentat shqiptare

0
Në mbledhjen e dites se sotme të Këshillit të Ministrave u miratua marrëveshja, ndërmjet Këshillit të Ministrave të Shqipërisë dhe shtetit te...