admin

17630 POSTS 2 COMMENTS

Ankohej për dhimbje, mjekët befasohen me atë që gjejnë në stomakun...

0
Mjekët në Indi kanë nxjerrë 187 monedha nga stomaku i një pacienti. “The Mirror” raporton se burri kishte gëlltitur monedha me vlera të ndryshme...

U lirua pasi dhunoi të moshuarën, gazetari i shkon në shtëpi...

0
Pas lirimit të 3 infermiereve në Kosovë të cilat akuzohen se dhunuan gruan e moshuar brenda azilit, emisioni Uniko nga Spartak Koka ka udhëtuar...

Fermeri nga Kruja punëson pakistanezë për lopët: Janë shumë korrektë, ndërsa...

0
Fermeri, Muharrem Hoçja nga Gramza e Krujës u detyrua t’i zëvendësonte shqiptarët me pakistanezë. Prej dy muaj në këtë fermë punojnë tre shtetas pakistanezë. Një...

Temperatura deri në -3°C, ky eshte parashikimi i motit

0
Dita e sotme sa i përket motit pritet të mbizotërojnë vranësirat dhe kthjellimet, ndërkohë që temperaturat tanimë nuk do t’i kalojnë 16 gradë celciues,...

“Nuk pritej” Sizmiologu i famshëm grek flet mbi tërmetet e fundit:...

0
Sizmiologu kontravers grek Akis Tselentis ka bërë disa paralajmërime në lidhje me tërmetet e fundit në zonën e Evias në Greqi, të cilat sipas...

Nisma e re për të papunët nën 29 vjeç në Shqipëri,...

0
Mbi 28% e të rinjve në Shqipëri janë të papunë, pa arsim apo formim profesional. Për të zbehur këtë fenomen, në vitin 2023 çdo të...

Japonezët kanë jetëgjatësinë më të gjatë në botë, ky është sekreti...

0
Banorët e Japonisë kanë jetëgjatësinë më të gjatë në botë. Gratë jetojnë mesatarisht 81 vjet, ndërsa burrat 78 vjet. Japonezët nuk shtojnë peshë lehtë....

10 vite në vendin tone, italianja befason: Jam Shqiptare, ja çfarë...

0
Këtë të hëne në Abc e Pasdites me Ermal Peçin ishin të ftuar Rezart Cenaj, Roberta Zaninoni dhe Enida Përlala. Pikërisht në ditën e pavarësisë...

Nipi i Ismail Qemalit befason: Ai ishte mason, edhe unë jam!...

0
Nedim Vlora, nipi i Ismail Qemal Vlorës, është shprehur mëngjesin e kësaj të hëne në 110 vjetorin e Flamurit dhe Pavarësisë, se Ismail Qemali...

E FUNDIT/ Hakerat iranianë publikojne të dhënat e patentave të shqiptarëve,...

0
"Homeland Justice" nxjerr sërish të dhëna, kësaj herë nga Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimeve të Transportit Rrugor. Me detaje, mbi 1000 faqe, me nga...
0FansLike
60FollowersFollow
8FollowersFollow
430SubscribersSubscribe