admin

20810 POSTS 2 COMMENTS

Ndryshon Moti, rikthehen reshjet, ja çfarë pritet nga dita e martë...

0
Këtë javë vendi ynë do të ndikohet nga kushte të paqëndrueshme atmosferike si rezultat I tërheqjes graduale të qarkullimit anticiklonar afrikan me masa ajrore...

39-vjeçarja: Kur isha 6-vjeç, italianët i ofruan babait një apartament dhe...

0
Ajo tregon se disa italianë e kanë kërkuar që ta marrin si aktore në filmat e tyre kur ka qenë 6- vjeç, duke i...

Eekspertët për sulmin iranian ndaj Izraelit: Moment jashtëzakonisht i rrezikshëm, mund...

0
Me dronët iranianë të nisur tashmë drejt Izraelit, ekspertët thonë se ky është një moment “jashtëzakonisht i rrezikshëm” për Lindjen e Mesme. Korrespondenti ndërkombëtar i...

Fëmijës i ngel monedha në fyt, mjekët tregojnë se si vepruan...

0
Një adoleshent nga Kalifornia u bë subjekt i një dokumenti mjekësor të kohëve të fundit pasi një monedhë metalike i ka ngelur vertikalisht midis...

“S’më linte të shihja djalin” Vrau ish-gruan në Kosovë, habit autori:...

0
Është zbardhur në gjykatë dëshmia e Valon Aliut, autorit të vrasjes së ish-bashkëshortes së tij Erona Cokli ditën e djeshme në Ferizaj. Ai tregoi se...

Ndryshon Moti/ Fundjava për plazh, por ja cfarë pritet javën tjetër..

0
Kjo fundjavë prilli do të hapë para kohe sezonin e plazhit. Temperaturat do të jenë të larta parashikon shërbimi meteorologjik ushtarak. Sipas shefes së sektorit...

Tërmeti i fortë godet vendin fqinj, ja ku ishte epiqendra

0
Një tërmet me magnitudë 4.5 ballë të shkallës Rihter ka ndodhur në orën 05:23 të mëngjesit të së shtunës në Evia. Epiqendra e tërmetit ndodhej...

Aspak normale/ Termometri prek 33°C, meteorologia: Pas kësaj vale, na pret...

0
Prilli ka regjistruar temperatura rekord, aspak normale për stinën në të cilën gjendemi.  Sinoptikania Lajda Porja bën me dije se fundjava do të sjellë temperatura...

“Përmes divorcit po tentojnë të fshehin..” Habit avokati i njohur: Besi...

0
I ftuar në “Breaking” në Top News avokati i njohur Idajet Beqiri ka përmendur divorcin e Besit dhe Xhensilës, ku shprehet se është një...

Punonte në ndërtim në Itali, shqiptari humb jetën në vendin e...

0
Një tjetër ngjarje e rëndë është regjistruar në Itali ku ka humbur jetën një shqiptar. Mësohet se 58-vjeçari shqiptar ka humbur jetën tragjikisht pasi është rrëzuar...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe