admin

13385 POSTS 2 COMMENTS

Turqia në dorë të Zotit/ Zjarret masive përfshijnë vendet turistike, turistët...

0
Turqia është përfshirë ditet e fundit nga zjarre masive. Video të fri kshme janë duke qarkulluar në rrjetet sociale në lidhje me...

Udhetimet drejt Italise, Aeroporti i Rinasit ben njoftimin e rendesishem

0
Aeroporti nderkombetar i Rinasit ka njoftuar diten e sotme qytetaret rreth hapjes se kufijve me Italine si dhe rregullat qe kerkohen. Me...

Itali/ Zbulohen masat e reja për udhëtarët shqiptarë, ja cfarë duhet...

0
Janë vendosur sot rregullat e reja për kalimin e udhëtarëve në shtetin italian. Ministri i Shëndetësisë i vendit fqinj Roberto Speranza mori...

Italia hap kufijte për gjithë shqiptarët, 4 rregullat e reja qe...

0
Italia heq kufizimet e lëvizjes me Shqipërinë, 4 kushte për t’u futur në Itali Italia ka vendosur rregulla të...

Italia heq kufizimet per Shqipërinë, por me kete kusht

0
Italia lehtëson kufizimet e lëvizjes me Shqipërinë, Kosovën, Maqedoninë e Veriut, e Malin e Zi, por fut minikarantimin 5 ditor.

Lajm i fundit/ Italia hap kufijte per te gjithe shqiptaret?

0
Sipas dokumentit te publikuar në faqen e Ministrisë se shendetesise italiane, Shqipëria kalon në listën D bashkë me Kosovën dhe disa shtete...

Kur ikën vala e të nxehtit? Sinoptikania jep lajmin e mire,...

0
I nxehti afrikan ka përfshirë sërish Shqiperine teksa temperaturat kanë arritur vlerat e tyre maksimale deri në 43°C. Sinoptikania...

Ndryshojne rregullat per udhetimet drejt Italise, ulet periudha e karantines per...

0
Ministri i Shendetesise Roberto Speranza ka deklaruar diten e sotme se per vendet si Shqiperia, karantina do te ndryshoje nga 10 qe...