admin

16661 POSTS 2 COMMENTS

Jave me e fresket, por a priten reshje shiu, ja cfare...

0
E diela shënoi fundit e kësaj vale të të nxehtit afrikan në vendin tonë, ku termometri kapërceu edhe 40 gradë Celsius. Kjo javë nisi me...

Dy vajzat “me fat” në Tiranë gjejnë pakon me 5 iPhone...

0
Këto janë pamjet e një vjedhje të një qese me 5 telefona iPhone 13 Pro Max në Tiranë. Siç duket nga këto video të dërguara...

“Më është ngritur një kurth..”/ Zbardhet shënimi i fundit i Florindit...

0
Florind dhe Ornela Belliu janë burrë e grua të cilët u hodhën dje nga kati i gjashtë i banesës në New York. Deri më...

Rikthehen reshjet e shiut, ja cilat zona preken. Metereologu: Gjysmen e...

0
Sipas metereologut Hakil Osmani, nga dita e hene deri te merkuren pritet te kemi nje renie te lehte te temperaturave. Ndersa nga dita e...

Terhiqet i nxehti, rikthehen shirat, ja cfare na pret javen ne...

0
I nxehti i këtyre ditëve parashikohet të pësojë një tërheqje në javën e ardhshme. Java do të nisë e qendrueshme. Në mesjavë, do të mbizotërojë...

Lanë pas dy fëmijë, e afërmja e aktorit zbulon detaje: portalet...

0
Dje aktori Florind Belliu dhe bashkëshortja e tij, Ornela, humbën jetën pasi ranë nga kati i gjashtë i pallatit ku banonin në New York....

11 vite pa ardhur ne Shqiperi, familja ngec brenda ashensorit te...

0
Një emigrante shqiptare e cila kishte ardhur me pushime në Shqipëri dhe kane treguar ngjarjen qe kane përjetuar për 20 minuta në ashensorin e...

Marrin fund ditet e nxehta, ja kur rikthehen reshjet e shiut

0
Të dielën do të fillojë rënia e temperaturave në viset tona kontinentale, kryesisht në Kosovë,veri të Malit të Zi dhe disa vise kodrinore-malore të...

Shkoi ne Amerike per nje jete me te mire/ Intervista e...

0
Një ngjarje sa tronditëse, aq edhe e dhimbshme ndodhi mëngjesin e djeshëm në Nju Jork. Aktori shqiptar, Florind Belliu, dyshohet se i dha fund...

Motra e Ornelës thyen heshtjen: Florindi ishte i mbyllur në...

0
Motra e Ornela Shehit, 28-vjeçares që humbi jetën tragjikisht në Nju Jork pasi u hodh nga ballkoni nga bashkëshorti i saj i cili më...
0FansLike
60FollowersFollow
7FollowersFollow
430SubscribersSubscribe