Wednesday, January 27, 2021

Televizion

‘Kë prek me dorë ti more..’, Konkurrenti kapet keq me Shef...

1
Të premten në mbrëmje në emisionin "Hell's kitchen", hyri edhe një konkurrente e re. Sokoli teksa po përgatiste pjatën e vetë, kërkoi...

Lëvizje të mëdha në ekranet shqiptare, mësohet ku transferohet Artan Hoxha...

0
Në ekranet shqiptare pritet të ketë disa lëvizje, është mësuar televizioni i ri ku do të transferohet Artan Hoxha si dhe...

Vendimi i papritur, moderatori i njohur largohet nga Top Channel

0
Moderatori i njohur i Top Channel njëherësh dhe aktor, Florian Agalliu nuk do të jetë më pjesë e ekranit të televizionit...

Sandër Frangaj shet aksionet e Abc News. Pronari i ri vjen...

0
Televizioni informativ Abc News ka ndërruar pronar. Aksioneri kryesor, Aleksandër Frangaj ka shitur aksionet për shumën 600 mijë euro te kompania e...

Aktorja juaj e preferuar largohet nga ”Portokalli”, i bashkohet rivalëve

0
Sezoni i ri televiziv ka sjellë me vete lëvizje të bujshme në ekrane. Së fundmi mësohet se një aktore mjaft e suksesshme,...

“Tradhtojnë” Klanin, Vera dhe Alketa firmosin me një tjetër televizion

0
Alketa Vejsiu dhe regjisorja Vera Graboçka pak ditë më parë mbyllën sezonin e dytë të emisionit ‘Në kurthin e Piter Pan’ në...

E mbani mend Turnën? Rikthehet në ekranin shqiptar

0
Me siguri të gjithë e mbani mend serialin "Nënë" i cili i mbërtheu të gjithë shqiptarët para ekranit me historinë e veçantë....

Arjan Çanit i ndodh ‘fatkeqësia’, jep lajmin e keq sapo nis...

0
Arjan Cani, si cdo të premte nisi transmetimin e emisionit të tij në Tv Klan, por dha një lajm gtë papritur në...