Televizion

Rikthehen në Portokalli aktorët e njohur të humorit. Ja 15 emrat

0
Ky vit në Portokalli vjen me ndryshe se kurrë. Regjisori Altin Basha ka treguar se është përpjekur të bëjë...

Gafa e madhe e moderatorit në mes të emisionit po bën...

0
Mbrëmë, gjatë emisionit “Proçesi Sportiv” ishte i ftuar tenori i njohur Kastriot Tusha i cili bëri dhe hapjen e emisionit. Menjëherë pas...

Shkaku i sherrit mes Florian Agalliut dhe Ben Blushit. Televizioni i...

1
Ditë më parë u mësua se pas dy sezonesh në emisionin "Në shtëpinë tonë", Florian Agalliu vendos të largohet nga Top...

‘Kë prek me dorë ti more..’, Konkurrenti kapet keq me Shef...

1
Të premten në mbrëmje në emisionin "Hell's kitchen", hyri edhe një konkurrente e re. Sokoli teksa po përgatiste pjatën e vetë, kërkoi...

Lëvizje të mëdha në ekranet shqiptare, mësohet ku transferohet Artan Hoxha...

0
Në ekranet shqiptare pritet të ketë disa lëvizje, është mësuar televizioni i ri ku do të transferohet Artan Hoxha si dhe...

Vendimi i papritur, moderatori i njohur largohet nga Top Channel

0
Moderatori i njohur i Top Channel njëherësh dhe aktor, Florian Agalliu nuk do të jetë më pjesë e ekranit të televizionit...

Sandër Frangaj shet aksionet e Abc News. Pronari i ri vjen...

0
Televizioni informativ Abc News ka ndërruar pronar. Aksioneri kryesor, Aleksandër Frangaj ka shitur aksionet për shumën 600 mijë euro te kompania e...

Aktorja juaj e preferuar largohet nga ”Portokalli”, i bashkohet rivalëve

0
Sezoni i ri televiziv ka sjellë me vete lëvizje të bujshme në ekrane. Së fundmi mësohet se një aktore mjaft e suksesshme,...