“Portokalli” fillon me ndryshime te rendesishme, ja kush do te jene drejtuesit e ketij sezoni

950
0

Spektakli i humorit “Portokalli” fillon sezonin në ekranin e Top Channel, dhe këtë herë me ndyshime të rëndësishme.

Drejtimi i spektaklit të humorit i është besuar Filip Cakullit, regjia skenike do të bëhet nga Bledar Laço dhe ajo televizive nga Redi Treni.

Moderimi po ashtu ka një imazh të ri. Fjoralba Ponari do të qëndrojë krah Salsano Rrapit. E gjithçka tjetër do të mbajë markën “Portokalli” megjithë eksperiencën e saj ndër vite. Në këtë edicion të  35 priten shumë surpriza.

Krahas “gjakut të ri”, ka edhe “veteranë”, siç janë skenaristët.

Rolet ngelet po ato që publiku i njeh dhe i duartroket prej vitesh, por edhe personazhe të rinj, do shpalosen shumë shpejt.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.