Nje moderatore e njohur dhe nje këngëtare, zbulohen emrat, ja kush janë disa nga personazhet e njohur që do futen në Big Brother VIP

371
0

Big Brother VIP dhe pse ende nuk ka filluar, ka shkatuar mjaft zhurmë në mediat rozë. Të gjithë janë bërë kurioz për të zbuluar se cilët do të jenë personazhet vip që do të marrin pjesë në këtë format.

Burime pranë “Panorama Plus” raporton se deri më tani janë konfirmuar si pjesëmarrës emra si moderatorja Hygerta Sako, këngëtarja Valbona Mema dhe ish-fituesi i Big Brother Vesel Kurtishaj.

Pak ditë më parë Eraldo Rexho zbuloi se po merret me parapërgatitjet e këtij projekti të madh ku theksoi se personazhet që do të jenë pjesë nuk do të jenë emrat më të lakuar të momentit duke përjashtuar konkurrentët e Përputhen.

Kjo deklaratë e tij ngjalli shumë kuriozitet megjithatë gazetari refuzoi të zbulonte emra. Koncepti i formatit “Big Brother” do të rikthehet në ekranin e “Top Channel” pas 4 vitesh, e si kurrë më parë, këtë herë banorët do të jenë personazhe të njohura VIP.