Shkaku i sherrit mes Florian Agalliut dhe Ben Blushit. Televizioni i ri ku do ta shohim

1049
1

Ditë më parë u mësua se pas dy sezonesh në emisionin “Në shtëpinë tonë”, Florian Agalliu vendos të largohet nga Top Channel.

Mësohet se Flori e ka ndërprerë kontratën dhe duke filluar nga Janari i vitit që vjen nuk do punojë më në Top Channel.

Gjithashtu, bashkë me të do të largohet edhe e shoqja, Renisa Shabani e cila ishte autore e programit.

U tha gjithashtu se shkak i largimit erdhi nga një konflikt i Florit dhe Renisës me drejtorin e Top Channel, Ben Blushin. Po cila ishte arsyeja e vertete e këtij konflikti?

Gazetari i emisionit “Thumb on” tha se Ben Blushi kërkonte nga ata më shumë klikime për emisionin pasi mesa duket ishte i pakënaqur me shikueshmërinë aktuale.

Kjo gjë ka krijuar debat mes palëve, gjë që çoi në marrjen e një vendimi prej Florit dhe bashkëshortes së tij që të largohen përfundimisht nga televizioni TCH.

Mirëpo mbrëmë në “Dance with me”, Moderatori e pranoi largimin dhe tregoi se po punon me projekte të reja në televizionin Ora News.

1 COMMENT

  1. E qarte fare
    Blushit s do i kete pelqyer qe dikush tek Dance i ka bere shpesh levdata
    dhe eshte hakmare ndryshe

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.