Një grua e përndiqte prej kohësh, Ahmed Kalaja: “Të lutem më lër të qetë..”

843
0

Imami i xhamisë së rrugës së kavajës, Ahmed Kalaja është një nga hoxhallalërt më popullor në trevat shqiptare. Mirëpo së fundmi është mësuar se një gruaja e bezdiste atë vazhdimisht me telefonata, edhe pse ai i kishte thënë se ishte Imam.

“Të lutem më lër të qetë nuk mban më ujë pilafi”. ishin fjalët e imamit të “Rrugës së Kavajës”, në Tiranë, Ahmet Kalaja pasi ajo e shqetësonte tashmë prej tre vitesh.

Por kur e pa që gruaja me inicialet R.V ka vazhduar t’a bezdisë akoma, imami i është drejtuar policisë duke e kallëzuar.

Sipas gazetares së Top Channel, Anila Hoxha tregoi se Ahmedi i është drejtuar komisariatit numër 3 dhe ka denoncuar pas reagimit të 41 vjeçares e cila i ka thënë se kjo gjë do t’i kushtonte kokën.

Ai ka treguar se nuk e njeh atë dhe se ja ka bllokuar të gjitha telefonatat, por ajo ka filluar ti shkruajë në messenger.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.