Na i kënaqën sytë: Xhensila dhe Besi foto të mbështjellur me flamurin shqiptar

534
0

Cifti Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku janë një ndër ciftet më të dashur të ekranit. Ato vazhdimisht postojnë foto me njëri-tjetrin në rrjete sociale.

Gjatë ndeshjes mes Shqipërisë e Francës, ku ishin të ftuar shumë personazhe të njohur të ekranit, nuk ka munguar as Besi dhe XHensila.

Ata ishin të veshur të dy kuq e zi dhe e ndoqën ndeshjen dhe performancën e VIP-ave nga afër.

Dje aktori publikoi një foto të bërë në profilin e tij të Instagramit, ku shfaqej krah të shoqes. Të dy ishin mbështjellë në flamurin kuq e zi dhe duken kaq të lumtur!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.