Ajo iu fut rrugës së biznesit, por ja çfarë poston burri i saj në Instagram. A është ajo shkaku i vërtetë i ndarjes?

3232
0

Moderatorja shumë e përfolur kohet e fundit nga media, pasi e mbajti të fshehur pas kaq kohëh, me ne fund e pranoi vete dhe dha detaje për ndarjen me bashkeshortin.

Por ajo nuk e tregoi kurrë arsyen, dhe eshte pikërisht kjo arsyeja pse shqiptarët nuk po i zë gjumi as natën as ditën.. Eshtë pikërisht kjo arsyeja pse mediat nuk po i lënë të dy rehat. Prandaj ajo do te mbetet akoma për disa kohë në qender te vemendjes së mediave dhe të lexuesve kurioz.

Për më tej, pasi u njohëm me biznesin e ri të moderatores si dhe sponsorin e saj, portalet në bashkëpunim me lexuesit po kërkojnë me cdo kusht të dinë se si ndihet ish bashkëshorti i saj dhe me cfarë po merret.

Sipas thashethemeve, Aleks Varfaj duket më i tërhequr drejt rrjeteve sociale.

Së fundmi, ai ka publikuar një foto me një qen të bardhë që kishte nxjerrë edhe dhëmbët jashtë.

Disa portale e lidhën këtë fakt se qeni njihet si një prej kafshëve me besnike ndaj njeriut dhe veçanërisht pronarit të tyre? Si dhe aludojnë se ky është një mesazh për ish-in e tij? Pra ajo sipas tyre mund ta ketë t r adhëtuar.. Hmm

Sakaq telenovela vazhdon..

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.