Ija e Besit i bashkohet protestes se Ilir Metes: “Neser do t’i shkoj, se më ka ardh në shpi, me ka respektu..” (Video)

658
0

Tubimit të ditës së nesërme organizuar nga Presidenti Meta do t’i bashkohet edhe gjyshja e Bes Kallakut, Ija.

Në një video të shpërndarë nga vetë Presidenti Meta, aktori Bes Kallaku pyet Ijen se përse do t’i shkojë Presidentit, ndërsa përgjigja e saj është ‘do t’i shkoj se më ka ardhur’.

Dialogu mes Bes Kallakut dhe Ijes:

Bes Kallaku: O Ije do t’i shkosh Presidenti me 2 mars se të ka ftuar?

Ija: Do t’i shkoj

Bes Kallaku: Po pse do t’i shkosh?

Ija: Do t’i shkoj se më ka ardhur në shtëpi, më ka respektuar dhe unë do t’i shkoj ta respektoj. Plakë jam unë s’ka gjë

Ndërsa Presidenti i uron mirëseardhjen në Besëlidhjen historike.

Statusi i Metës:

E dashur Ije!

Mirësevjen nesër në Besëlidhjen tonë historike!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.