Fun

Nipi nuk dilte për asnjë minutë nga shpia se luante playstation,...

0
Një video virale në internet, tregon momentin kur një gjyshi i ka ardhur tek hunda fakti se nipi i tij luan tërë...

Aldos i ndodh e papritura live në emision, i kërkojnë ti…’Aman...

0
Të premten që lamë pas, në emisionin e mëngjesit, Aldon Lipes, i ka ndodhur e papritura me një telefonues që mori që...

Kjo video ka mbi 1 miliard shikime: Bebushi hero mbron gjyshen...

0
Ky është një hero i vogël. Kjo video ishte përhapur gjerësisht në mediat sociale kineze në ditën e publikimit, rreth dy vite...

Vjehrri del në televizion dhe ankohet për nusen: Shumë lodhesh, me...

0
Që rinia e sotme është e varur nga përdorimi i celularit, kjo dihet, madje shpesh herë bëhet edhe shkak për keqkuptime me...

“Si po ecën martesa?”, Rama zë ngushtë Gaz Pajën: Jemi në...

0
Kryeministri Edi Rama gjatë kafes së mëngjesit të zhvilluar me disa nga kandidatët për Këshillin Bashkiak të Tiranës dhe banorë të Njësisë...

Peshkatari nga Fieri shkon të peshkojë por habitet nga ajo që...

0
Nuk ndodh gjithmonë të dalësh i kënaqur nga peshkimi. Por ka edhe raste si ky i fundit kur jo i kënaqur, por...

“Gogoli”, vajza e vogël i sulet Ramës nga ekrani i televizorit,...

0
Ish-kryeministri Sali Berisha, ka vijuar me sulmet ndaj kryeministrit të vendit Edi Rama. Me anë të një postimi në...

“Ka mjeshtra por ka edhe skiftera er ej” Besi i bën...

0
Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj kanë vendosur të marrin disa ditë pushime dhe aktualisht ndodhen në Turqi. Këtë e ka zbuluar Besi...