Fun

Rrëfimi i Lu: Punoja si furrxhi, ja si bëja bukë dhe...

0
Një projekt i quajtur “People First”, i cili përfshin bashkëpunimin mes një kompanie private shqiptare, ministrisë së Ekonomisë, Shërbimin Kombëtar të Punësimit, dhe i...

“Desha me pagu po s’pata mundesi” Aktori i njohur ironizon sportelet...

0
Një lajm shumë aktual këto ditë ka qenë pagesa për taksat kufitare që i vuri kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama. Ky vendim kishte ngjallur reagime...

“Si po ecën martesa?”, Rama zë ngushtë Gaz Pajën: Jemi në...

0
Kryeministri Edi Rama gjatë kafes së mëngjesit të zhvilluar me disa nga kandidatët për Këshillin Bashkiak të Tiranës dhe banorë të Njësisë...

Barcaleta e ditës: Mësuesja dhe Macet…

0
Nganjëherë disa të vërteta kanë më shumë forcë kur nuk thuhen troç, por në mënyrë të tërthortë, në formë argëtuese. Mbase kjo është mënyra më...

Zbulohet e “vërteta” e përplasjes me turistët spanjollë dhe pronarit të...

0
Plas gallata ne rrjet, Olsi Bylyku imiton Mihalin Shikoni videon dhe shpernajeni me miqte tuaj spanjoll. Kjo eshte Shqipëria,...

Princeshë Qajar, simboli i bukurisë, 13 meshkuj vranë veten se ajo...

0
Bukuria është një gjë që çdo grua do të donte ta kishte, dhe të qënurit në qendër të vëmendjes i ka bërë njerëzit të...

Nje kalimtar shikon nje femije te vogel qe levize ne liqen...

0
Ndërsa njëzet e tetë vjeçari James Dowly dhe babai i tij ishin në rrugën pranë liqenit Mere në Ellesmere të Anglisë, ata vunë re...

E pa degjuar! 27 vjeçari do të padisë prindërit se e...

0
Një i ri 27-vjeçar ka në plan të padisë prindërit e tij, sepse nuk kanë kërkuar mendimin e tij për ta sjellë...