Madona shfaqet ne rrjetet sociale por fansat nuk e njohin, shikoni sa ka ndryshuar

7
0

Madonna nis një tjetër provokim në TikTok dhe është plot shikime: mbi 8 milionë në pak orë. Ylli i popit ka shpërndarë një video në të cilën u dërgon një puthje ndjekësve të saj në notat e versionit të ri të “Frozen”, duke e përjetësuar veten në një pamje të afërt në të cilën shfaqet pothuajse e panjohur.

Në rrjetet sociale reagimi i shqetësuar i fansave të saj ka qenë i menjëhershëm dhe shumica e kanë gjykuar thjesht… “shqetësues”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.