Njolla vaji dhe zinxhiri i hapur, deputeti socialist lë nam në Parlament

1293
0

Deputet shqiptar kur hyjnë ne parlament i kushtojne rendesi të vecantë veshjes se tyre. Ata krekosen duke u munduar të garojnë të duken sa me bukur me parate qe ja jep ky popull.

Por sot ka ndodhur nje e pa pritur me deputetin socialist Spartak Braho

Ai sot kishte veshur nje kostum te bukur por me nje gabim trashanik ne pantallonat e tij.

Ai kishte nje njolle siper gjurit dhe me zinxhirin e pantallonave të hapur.

Ja qe fotografi nuk e ka lene ti humbë kjo perëe duke e fotografuar menjehere kete ndodhi dhe më pas e ka publikuar.

Kaq shume punojne deputet tanë sa dhe behen pis ndonjeherë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.