I vunë gjobë dyfish, aktori shfryhet kundër policëve dhe Ramës: Dy fjalë ka vllai jot për ty.. (Video)

1746
0

Aktori i humorit të portokallisë, Rezart Veleshnja është një prej personazheve të rrallë që herë pas here thumbon Kryeministrin Edi Rama me batutat e tij unike.

Përmes një videoje të publikuar së fundmi në Instastory aktori ka treguar se policia i ka vënë gjobë 20 mijë lekë vetëm përse ka parkuar diku për 6 min. E në këtë moment Veleshnja është shfryrë keq ndaj policisë dhe kryeministrit Rama

Aktori në fund shan keq Ramën ku i thotë: ik ooooo Edvin Rama dy fjalë ka vllai jot për ty: Fack you dhe shteti jot.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.