Korçari që u bë “hit” në rrjet: E nisa nga zero, sot kam arritur..

1858
0

Ai postoi një foto në profilin e tij në Facebook si një shaka e vogël, por që tashmë ka marrë përmasa më të madh.

Korcari Denis Bezolli u bë hit në rrjet pasi një postim i tij në rrjetet sociale u bë viral

Gjithcka nisi me një shkrim të djalit:

“Mua që më shikoni kështu, kokë pa krehur, e kam nisur jetën nga zero…. dhe tani kam arritur deri në 20 milion borxh”

Kaq mjaftoi që postimi i tij të shpërndahet nga miqtë me shpejtësi të madhe në rrjetet sociale.

I riu me sa duket me një shaka të momentit ka vënë në pah një realitet mjaft të hidhur në Shqipëri.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.