Do të shkriheni së qeshuri, ja si e thërret Monika me përkëdheli Ilir Metën

1581
0

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi e ftuar në emisionin “Java” në RTSH, ka treguar detaje nga raporti i saj me presidentin Meta.

Teksa po “ngacmohej” nga dy opinionistët Preç Zogaj dhe Lorenc Vangjeli, Monika ka treguar se si e thërret me përkëdheli bashkëshortin e saj.

Preç Zogaj: Si i përgjigjesh Metës për mandatet?

Monika Kryemadhi: I them o zotëri…

Preç Zogaj: Zotëri nuk i thua ti jo…

Monika Kryemadhi: Ilir i them.

Preç Zogaj: As Ilir jo.

Monika Kryemadhi: Po mirë pra i them zemër, honey-honey si amerikanët.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.