Do të qeshni me lot/ Telefonata mes Korrierit dhe të moshuarës që nuk degjon mirë

1111
0

Një video që po qarkullon kohet e fundit në rrjetet sociale i ka bërë të gjithë të qeshin me lot.

Bëhet fjalë për telefonatë mes korrierit të postës dhe një të moshuare që nuk dëgjon mirë.

Shikoni videon

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.