Këngëtari i famshëm kapet “mat” me dhëmbët e pistë gjatë performancës live, shpërthen rrjeti

851
0

Këngëtari i njohur po performonte në eventin më të madh të muzikës, Grammy, kur fansat vunë re një detaj të papritur.

Nick Jonas kishte një copë spinaqi në dhëmbë dhe pamjet u bënë virale në rrjete sociale.

Nuk munguan komentet e shumta në Twitter, ku shumë fansa thonin se vëllezërit e tij, Joe dhe Kevin nuk i treguan qëllimisht.

Sipas tyre, arsyeja ishte “hakmarrje” për largimin nga banda rreth disa vite më parë.

Nick Jonas nuk hezitoi të replikonte me anë të një shkrimi në Twitter ku tha: “Të paktën, unë i ha perimet jeshile.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.