Tuesday, January 19, 2021

News

Ndahet nga jeta një nga parodistët e Vlorës

0
Një nga katër paradositët e Vlorës, ka ndërruar jetë. Muhamet Lika ndodhej në Itali për një vizitë mjekësore. 65-vjeçari prej ...

Cfare po ndodh me patentat e shqiptareve në Itali

0
Të gjithë shqiptarëve që jetojnë në Itali dhe janë të pajisur me patente shqiptare, ky dokument nuk u njihet nga policia italiane...

Gazetarja e njohur merr propozimin per martese live tek ‘Rudina’ dhe...

0
Gazetarja e njohur Fabiola Hoxhaj pasditen e sotme ka marre propozimin per martese ne studion e Rudines ne Tv Klan nga partneri...

Si nisi përhapja e korona virusit në Itali. Gabimi qe i...

0
Shteti italian është në një situatë mjaft shqetesuese nga koronavirusi Kujtojmë se deri më tani në Itali numri i...

Ndryshon strategjia e qeverise për lirimin e masave, Rama: Hapjet me...

0
Lehtesimi i masave sipas kryeministrit Rama do të funksionojë në bazë të qyteteve ne baze rasteve me koronavirus që ato kanë.

Nga e hena qarkullimi vetem me leje te vecante, ja si...

0
Kryeministri Rama tregoi diten e sotme se qarkullimi per daljet per Pazar do te behet vetem me leje te vecante PËRMES...

Arrestohet vrasësi me pagesë i Dejvi Kasmit, është një grek. Policia...

0
Arrestohet ekzekutori i Dejvi Kasmit një javë më parë në Tiranë. Nga burime paraprake mësohet se ai është shtetas grek i paguar për këtë...

“O karagjoz je bo Kryeministër”, plas sherri te Eni Vasili, nga...

0
Një situtatë e tensionuar dhe me fyerje mes të ftuarve dhe Kryeministrit Edi Rama është konsumuar mbrëmjen e djeshme në studion e Eni Vasilit...