Monday, November 30, 2020

News

Olsi tha se erdhi si pasojë e mangallit me prush, por...

0
Olsi, i cili humbi bashkëshorten dhe rezikoi jetën e tij, nuk pranon versionin e nxjerrë nga Policia e Shtetit në komunikatën e...

Tomorr Kajtazi, il re delle vendite in Italia

0
In un anno ha piazzato più di 1300 aspirapolveri. Come? “Ogni giorno devi imparare a adattarti a nuove situazioni e ad ogni tipo di...

Rama: Zero tolerance kush del ne rruge, ja orari i ri...

0
Kryeministri Edi Rama ka dale ara pak minutash ne nje deklarate ne profilin e tij Fb

Arbana Osmani tregon foton më emocionuese, ja çfarë bënë prindërit nga...

2
Moderatorja Arbana Osmani, ka postuar një foto të asaj që bëjnë prindërit nga shqetësimi për fëmijët e tyre nga tërmeti.

Pipero: Nëse keni simptoma, mos u alarmoni! Merrni keto medikamente per...

0
Mjeku Pëllumb Pipero i bëri thirrje të gjithë qytetarëve shqiptarë që të mos alarmohen. Ai thotë se nëse qytetarët shfaqin simptoma si...

Deshmia e shqiptares nga ‘zona e kuqe’ në Itali: E pabesueshme...

0
Koronavirusi ka ndryshuar menyren e jetesës në shumë shtete të Botës. Për Report Tv, Sonila Alushi, aktiviste për të drejtat ...

Tërmet i fuqishëm, shikoni si infermieret rrezikojnë jetën për të shpëtuar...

0
Para çdo gjëje detyra: të shpëtohen foshnjat! Kështu disa infermiere rrezikuan jetën e tyre për të shpëtuar foshnjat teksa binte tërmet.

“12 muaj dimër, borë, akull, temperatura deri në -50 gradë…” shkencëtaret...

0
Toka mund të përballet me një mot mjaft të ftohtë me stuhi dëborë gjatë 30 viteve të ardhshëm, pasi pritet të...