Ohhh çfarë surprizë/ Po xhironte klipin, këngëtarja shqiptare merr propozim për martesë

688
0

Teksa po xhironte klipin e këngës së re, këngëtarja kosovare Rita Haziri, ka marrë propozim për martesë nga i dashuri i saj, këngëtari Fidan Gashi.

Rita shihet e habitur nga kjo surprizë dhe e lumtur përqafon Fidanin.

“Moment kur zemra ndryshon rrahjet. Surprizë gjatë xhirimeve të Kto Ndjenja”, shkruan Rita.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.