Sunday, December 6, 2020

Lajme nga Bota

I vjen fatura e energjise elektrike 284 miliardë dollarë!

0
Një banore e Pensilvanisë në SHBA ka mbetur e shokuar kur ka parë faturën e rrymës për muajin e fundit dhe ka kuptuar se...

`Çështja Jeruzalem` SHBA mesazh të fortë edhe për Shqipërinë: Do mbajmë...

0
Vota shqiptare në OKB rreth propozimit të SHBA-së për njohjen e Jeruzalemit si kryeqytet të Izraelit, do të ketë pasoja direkte në marrëdhëniet mes...

Trump kërcënon vendet që kundërshtojnë vendimet e tij ne OKB

0
Presidenti amerikan, Donald Trump ka kërcënuar se do të ndërprejë ndihmat financiare për vendet që planifikojnë të votojnë kundër Shteteve të Bashkuara në një...