Friday, November 27, 2020

Lajme nga Bota

Lisi u godit nga rrufeja, kur shkoi ta priste, burri nuk...

0
E pabesueshme! Për sukses në jetë ndonjë nevojitet vetëm fati, siç na tregon ky rast nga Serbia – madje...

Mendonte se burrin e kishte inxhinier, gruaja vë duart në kokë...

0
Iu deshën 70 vite për të njohur plotësisht burrin e saj. Në një martesë, çifti i ndan të gjitha...

Babai i këngëtares së famshme jeton në varfëri – Ajo ka...

0
Babai i saj është shofer ndërsa Adele fiton shuma të majme parashë. Mediat e huaja e kanë shkruar së fundmi një artikull...

Pamje të frikshme, ja çfarë mbeti pas breshërit gjigant në Rumani

0
Moti me shi ka përfshirë pjesë të mëdha të rajonit tonë, ndërsa reshje të forta breshëri kanë rënë gjatë dy ditëve...

Norvegjia do të mahnisë botën me Tunelin lundrues

0
Shteti i Norvegjisë është ndoshta një nga vendet me pamje më të mrekullueshme natyrore, me akuj, fjorde apo male të mrekullueshme. Megjithatë...

‘Më ndryshoi jetën, nusja qelbet erë se nuk lahet’, 28 vjeçari...

0
Një histori e pazakontë divorci ka si protagonist një çift të ri egjiptian. Nourhan dhe Moustafa, që të dy 28 vjeç nga...

“Lindi 16 fëmijë se i çahej gjithmonë pr*zervativi”, 50 vjeçarja tregon...

0
Jeni Bonell vetëm një nënë 50 vjeçare ka 16 fëmijë. Nëse do të jetoni një ditë të vetmë në shtëpinë e tyre...

Befasi në një plazh të Italisë, objekte fluturues filmohen teksa çaktivizojnë...

0
Papritmas qielli errësohet dhe dy tornado duken në det dhe terrorizojnë plazhet e mbushura me turistë mes Milano Marittima dhe Riminit në...