Sunday, December 6, 2020

Lajme nga Bota

Avioni në lartësi mbushet me tym, pasagjerët në pa nik...

0
Pamjet që shihni tregojnë momentet kur një avion i kompanisë Ryanair mbushet me tym brenda, kurse pasagjerët shpër thejnë në lot...

Njihuni me gruan milionere me 14 fëmijë. Puna që bën ajo...

0
E nisi thjesht si një dëshirë për të siguruar të ardhura për fëmijët e saj, por tani i është shndërruar në një...

Gjenden 41 persona brenda një kamioni frigoriferik

0
41 emigrantë u gjetën sot në një kamion frigoriferik në Greqi, për fat të mirë në gjëndje të mirë shëndetësore.

Pema rritet brenda natës, banorët nxjerrin pamjet e rralla

0
Një ndodhi aspak e zakontë dhe e pashpjegueshme ka ndodhur në qytetin francez të Nantes. Flitet për në pemë e cila ka...

Braktisi shkollën dhe bëri 5 punë, 20-vjeçarja blen shtëpinë 120 mijë...

0
Një vajzë e re arriti të blinte shtëpinë e saj të parë pa ndihmë në moshën 20 vjeçare dhe duke lënë shkollën në moshën...

80-vjeçarja i jep fund beqarisë, martohet me 35-vjeçarin: Ai s’më do...

0
Pensionistja britanike 80-vjeçare Iris Jones, ka në plan të martohet me të dashurin e saj egjiptian, edhe pse ai është vetëm...

Mendonte se burrin e kishte inxhinier, gruaja vë duart në kokë...

0
Iu deshën 70 vite për të njohur plotësisht burrin e saj. Në një martesë, çifti i ndan të gjitha...

I vjen fatura e energjise elektrike 284 miliardë dollarë!

0
Një banore e Pensilvanisë në SHBA ka mbetur e shokuar kur ka parë faturën e rrymës për muajin e fundit dhe ka kuptuar se...