Tuesday, January 19, 2021

Teknologji

Rrjetet sociale ne Amerike në 2018, shumica perdorin Facebook dhe Youtube...

0
Përdorimi i rrjeteve sociale ne Amerike në 2018, shumica perdorin Facebook dhe Youtube por te rinjtë janë perdorues te shumtë të Snapchat and Instagram   Sipas...

Kujdes! Këto aplikacione mund t’ju vjedhin të dhënat/ Nëse i keni...

0
Shumë aplikacione në Play Store ofrojnë filtra që ndryshojnë fotot tuaja duke aplikuar efekte të ndryshme. Sidoqoftë, disa prej...

Shiten në treg me çmim marramendës, por ja sa i kushton...

0
Hedhja në treg herë pas here e modeleve të fundit të Iphone është kthyer në një event sot për shoqërinë. Gjithmonë e...

5 funksionet e fshehta të telefonit tuaj që nuk e kishit...

0
Të gjithë kanë sot një smartphone, por jo të gjithë e dinë se çfarë mundësish mund t’ju ofroj kombinimi i duhur i numrave. Kode sekrete...

Zbulohet njoftimi / këta telefona Samsung “do dalin jashtë loje”

0
Seria S6 e telefonave të Samsung ka dalë në shitje në vitin 2015 dhe shënoi një kapitull të ri për markën për shkak të...

Të gjithë e prisnim, WhatsApp vjen sjell risinë e jashtëzakonshme

0
Një risi e re do të aplikohet nga WhatsApp, dhe që ka të bëjë me opsionin e ri të bisedave grup audio dhe video,...

Ju bie shpejt bateria e telefonit? Ja si t’i jepni fund...

0
Aparatet smartphone janë fjala më e fundit e teknologjisë, me aplikacione nga më të shumëllojshmet. E meta më e madhe, nëse mund ta quajmë kështu,...

Përdoruesit e telefonave Samsung u zgjuan me një “notification” misterioz, zbulohet...

0
Përdoruesit e telefonave Samsung gjetën ditën e sotme në telefonin e tyre një “notification” misterioz. Njoftimi duket se vinte nga ...