WhatsApp do të ndalojë së punuari në këto telefona nga 1 Nëntori

2
0

Lajm i keq për shumë përdorues social: nga 1 nëntori WhatsApp nuk do të jetë më i përdorshëm në disa smartphone Android.

Aplikacioni i mesazheve të çastit, në fakt, nuk do të jetë më i pajtueshëm me sistemin operativ Android 4.0.4 dhe më herët. Këto janë versione të vjetëruara që nuk lejojnë që platforma të ofrojë të gjitha tiparet e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.