Tuesday, January 19, 2021

News

Sizmologët nxjerrin të dhëna të reja për tërmetin e 26 nëntorit

0
Një muaj nga lëkundja e fortë e 26 nëntorit, sizmologët kanë nxjerrë të dhënat e para. Zyrtarisht...

Deputeti e uron Vasilin për postin në administratë, ja si reagon...

0
Deputeti Lefter Maliqi, duke përfituar nga fakti se ishte ftuar në emisionin ‘Open’, ka uruar gazetaren Eni Vasili për detyrën e re...

Shi apo diell, ja cfare parashikojne sinoptikanet per neser

0
Sipas sinoptikanes Tanja Porja te A2 news, nesër paradite do të vijojnë reshjet në të gjithë territorin e vendit. Pas mesditës...

Saimiri u tregon zviceranëve sa e mirë është Shqipëria

0
“Zbuloni Shqipërinë! Ne i kemi bjeshkët e larta mbi 2700 metra si në Zvicër, bregdetin e gjatë 360 kilometra dhe kemi histori të perandorive...

PD largohet nga bisedimet. Pas 9 orësh diskutimesh ambasadorja amerikane del...

0
Pas rreth 9 orësh diskutimesh, ambasadorja amerikane Yuri Kim deklaroi se kanë një marrëveshje, ndërsa i bëri thirrje kreut të opozitës Lulzim...

Ardit Gjebrea në dhimbje të madhe nga humbja e nënës, Eni...

0
Moderatori i dashur për publikun shqiptar, Ardit Gjebrea ka humbur të ëmën. Zonja Meropi është ndarë nga jeta dhe ishte vetë Gjebrea që ka...

Shkencëtarja shqiptare: Izolimi nuk eshte zgjidhje afatgjate, ja si të kemi...

0
Më një lidhje televizive shkencëtarja shqiptare nga Britani Detina Zalli , ku ka folur më gjatë per kujdesin ndaj vetes.

Mbi 4 orë në radhë për një vizitë tek kardiologu

0
Mbi 4 orë në radhë për të kryer vizitën tek kardiologu. Kjo është pamja e çdo dite në poliklinikën nr. 10 në...