Vjen lajmi i shumëpritur/ Alvin bashkohet me të atin

920
1

Lajmi i fundit/ Mësohet se është nxjerrë nga kampi ku ndodhej në Siri, 11-vjeçari shqiptar, Alvin Berisha, referuar mediave arabe dhe tani ndodhet në një vend të sigurt.

Sipas këtyre burimeve, ende nuk eshte mbyllur operacioni por shumë shpejt djali mund të ribashkohte me babain e tij që ndodhet në Itali.

Priten nga çasti në çast më tepër detaje.

1 COMMENT

Leave a Reply to Blerta Cancel reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.